top of page

TÄISKASVANUTE ÜRITUSED

Sinu poolt sündmus, meie poolt ruumid. Stuudio 1985 ruumid on avarad ja valgusküllased ning sobilikud igat sorti täiskasvanute ürituste läbiviimiseks olgu need siis sünnipäevad, juubelid, tüdrukute- ja poissmeesteõhtud, koosolekud, tooteesitlused või degusteerimised. Nimeta ainult!

Täiskasvanute ürituste jaoks on meil ruum koos köögiga ehk toiduala, mille suurus on 150 m². Ruum on mängualast vaheustega suletav, seega ei pea muretsema, et mänguala mõnele külalisele ahvatlev näib ja ta sinna mängima tahab minna - kõik on võimalik peitu panna. Samas, kui on soov pidada sünnipäevapidu koos lastega, siis see on selleks ideaalne koht - kõigil on lõbus!

Toidualal asub meil kööginurk, kus on olemas külmkapp koos sügavkülmaga, elektripliit ja -ahi, veekeedukann, kohvimasin. Lisaks on meil olemas korduvkasutatavad nõud (taldrikud, tassid, söögiriistad), vaagnad, morsikannud. Tervitame väga nende kasutamist, et meie koduplaneeti vähem prügiga kuhjata. Toidualal asub ka köögisaar, mille ümber on võimalik korraldada väiksema seltskonnaga nt toidukoolitusi või degusteerimisi. Kohvioad, tee ja suhkur on külalistele meie poolt!

Täiskasvanute ürituste jaoks on meil olemas 4 pikka lauda, mille taha mahub istuma ligikaudu 25 inimest. Lisaks on meil veel 5 bistroolauda. Tänu avarale ruumile on meil võimalik laudu ja toole ümber tõstes teha just teie üritusele sobiv ja efektiivne ruumipaigutus. Kui sinu külaliste arv ületab meie poolt pakutavate istekohtade arvu, siis anna meile teada. Ruumi on meil mõnusalt ja küll me sellele sobiva lahenduse leiame!

bottom of page