LISATEENUSED

PROGRAMM LASTE ÜRITUSTELE

PEOJUHT/TEGELASKUJU

Teadur Siiri (1).jpg

Laste ürituste juhtimine ja sisustamine kostümeeritud tegelaskuju ja programmiga.  Merros Stuudio, eesotsas imetoreda asutaja/peojuhi Merli Hirbaumiga, aitab teha laste tähtsündmused kordumatuks ja meeldejäävaks. Programmid on pikkusega 1-1,5h ning hinnad al 150€ + km. Valikus on palju erinevaid tegelaskujusid nagu Pipi Pikksukk, Lumivalgeke, Lotte, Frozen Anna, Frozen Elsa, haldjas, printsess, mereröövel, LEGO mehike jne. Täpsem info tegelaskujude, programmide, hinna ja broneerimise kohta merrosstuudio.ee või merli.rosar@gmail.com.

 

Mainides peostuudio broneerimisel Merros Stuudio peojuhi/tegelaskuju osalemist teie üritusel, on Stuudio 1985 poolt sünnipäevalapsele üllatuskingitus.

TOITLUSTUS

KOOKER - Minipannkoogid

54EFB739-1AA8-42C7-A7DE-828101EDF8D8.jpeg

Kooker küpsetab pontsakaid minipannkooke, mis viivad keele alla ja rõõmustavad nii suuri kui ka väikeseid. Kookeri tooted on alati värsked - igal hommikul uus tainas, kasutavad piirkondlikku ja päris toorainet ehk päris piima, muna ja võid. Samuti valmistavad nad ise moosi, kastmeid ning on ka üle küla tuntud joogimeistrid.

Meie külalistele pakuvad nad sünnipäevapaketina vahvat peolauda soolaste ja magusate minipannkookidega ning jookidega. Koogid ja lisandid on serveeritud armsates pruunides peokarpides. Karpidel on sisu kirjeldavad sildikesed. Lisaks kuuluvad komplekti tillukesed biomärgistusega lootsikud, kahvlikesed ja salfad, et mõnus ja käepärane süüa oleks.

Sünnipäevapakett 5-le külalisele:

Soolased minipannkoogid

  • Singi-juustutäidisega minipannkoogid 50 tk

  • Kana-paprikatäidisega minipannkoogid 25 tk

  • Kastmed: tillikaste (150 ml), küüslaugukaste (150 ml)

Magusad minipannkoogid

  • Minipannkoogid 75 tk

  • Lisandid: vaarika toormoos (150 ml), kondenspiim (150 ml), Nutella (150 ml)

Joogid

  • Rabarberilimps 3 pdl

  • Õunalimps 2 pdl

Paketi maksumus 5-le: 74 € (sisaldab transporti)

Paketi maksumus 10-le: 120 € (sisaldab transporti)

Paketi maksumus 15-le: 180 € (sisaldab transporti)

Paketi maksumus 20-le: 230 € (sisaldab transporti)

Kui soovid koostada oma menüü või on mõni muu küsimus, siis kirjuta info@kooker.ee või vaata www.kooker.ee.

CARMEN CATERING

IMG-6147.jpg

Carmen Catering aitab muuta sündmuste korraldamise võimalikult lihtsaks olgu selleks nii sünnipäev, pulm, firmapidu kui ka konverents. Nende jaoks on oluline paindlikkus, kliendi soovide ärakuulamine ja nendest lähtumine, kvaliteet nii toidus, teenuse pakkumises kui ka teeninduses. Oluline on ära mainida, et Carmen Catering kasutab toitude valmistamisel võimalikult palju Eestis toodetud ja kasvatatud toorainet. Carmen Catering pakub liskas toidule ka inventari ja kelneriteenust. 

Telli toidud mugavalt Carmen Cateringi e-poest: pood.carmen.ee/et/shop

või küsi personaalset pakkumist info@carmen.ee

UDU jäätisebaar

IMG-6611.jpg

Udu mobiilne jäätisebaar on ainulaadne ja esimene Eestis, kus jäätis valmib vaatemänguliselt ja käsitööna otse sinu silmade all. Võimalik on valida mitmete erinevate valmis retseptide hulgast või pane ise kokku oma lemmik maitse. Udu jäätisebaaris valmivad naturaalsed, tõeliselt hea ja udupehme struktuuriga jäätised. Mis teeb jäätise valmistamise eriliseks? Valmistamisel kasutatakse veeldatud lämmastikku, mis jäätise ümber vaatemängulise udupilve tekitab. Ole sa noor või vana - elamus Udu jäätisest on garanteeritud - udubaar.ee

Rõõmusta ennast ja oma sõpru ning telli udubaar oma üritusele: info@udubaar.ee

             

TORDI/KOOGIMEISTRID

IMG-5114.jpeg

HEALTHY SWEETS BY POLINA

Polina küpsetab tervislikke magustoite, mis tähendab, et ta ei kasuta valget suhkrut, gluteeni, värvaineid ja maitsetugevdajaid. Kõik koostisosad on hoolikalt valitud, kvaliteetsed ja enamasti sildiga BIO või ECO. Peamine eesmärk on näidata inimestele, et klassikalistele maiustustele on tervislik alternatiiv. 

Valiku Polina kookidest ja tortidest leiate www.healthysweets.ee, eritellimusteks kirjuta info@healthysweets.ee.

DEKORAATORID

INK DECO

04F855E9-3208-41B3-9F82-516C67D41863.JPG

Ink Deco eesotsas Ksenia Adrov'iga aitab dokoreerida erinevaid üritusi pakkudes originaalset ja individuaalset lähenemist vastavalt kliendi soovidele. Samuti pakub Ink Deco magusalaua ehk Candy bar'i kujundamise teenust. Ksenia on läbinud Moskva dekoreerijate koolis nii Candy bar'ide dekoreerimise, kui ka fototsoonide ja -vitriinide kujundamise koolituse ning tema käe all valmivad tõeliselt silmapaistvad tööd. 

Dekoratsioonide tellimiseks kirjuta info@inkdeco.ee.