top of page

LISATEENUSED

PROGRAMM LASTE ÜRITUSTELE

PEOJUHT/TEGELASKUJU

Teadur Siiri (1).jpg

Laste ürituste juhtimine ja sisustamine kostümeeritud tegelaskuju ja programmiga.  Merros Stuudio, eesotsas imetoreda asutaja/peojuhi Merli Hirbaumiga, aitab teha laste tähtsündmused kordumatuks ja meeldejäävaks. Programmid on pikkusega 1h ning hinnad al 180€ + km. Valikus on palju erinevaid tegelaskujusid nagu Pipi Pikksukk, Lumivalgeke, Lotte, Frozen Anna, Frozen Elsa, haldjas, printsess, mereröövel, LEGO mehike jne. Täpsem info tegelaskujude, programmide, hinna ja broneerimise kohta merrosstuudio.ee või merli.hirbaum@gmail.com.

TOITLUSTUS

KOOKER - Minipannkoogid

54EFB739-1AA8-42C7-A7DE-828101EDF8D8.jpeg

Kooker küpsetab pontsakaid minipannkooke, mis viivad keele alla ja rõõmustavad nii suuri kui ka väikeseid. Kookeri tooted on alati värsked - igal hommikul uus tainas, kasutavad piirkondlikku ja päris toorainet ehk päris piima, muna ja võid. Samuti valmistavad nad ise moosi, kastmeid ning on ka üle küla tuntud joogimeistrid.

 

Koogid ja lisandid on serveeritud armsates pruunides peokarpides. Karpidel on sisu kirjeldavad sildikesed. Lisaks kuuluvad komplekti tillukesed biomärgistusega lootsikud, kahvlikesed ja salfad, et mõnus ja käepärane süüa oleks.

Üllata oma külalisi maitsvate pannakatega ja telli peolauale koogid Kookeri e-poest www.kooker.ee/e-pood. Stuudios 1985 kinnitatud broneeringule kehtib sooduskood -15%. Täpsema info saamiseks kirjuta meile Kookeri soovist e-kirjaga.

 

CAVIAR Catering

4129714B-3828-4723-A749-5CC94A38AAE7.JPG

20 aastat kogemust toitlustusmaailmas on andnud Caviar Cateringi meeskonnale kogemustepagasi, millega astutakse kindlameelselt vastu igale väljakutsele. Just nimelt kogemus ja kvaliteet ongi need märksõnad, mida Caviari tiim peab enda tugevuseks. Kui soovid oma külalistele pakkuda meeldejäävat toiduelamust ja üllatada neid hõrkude maitsetega, siis küsi personaalset pakkumist caviar@caviar.ee

 

UDU jäätisebaar

IMG-6611.jpg

Udu mobiilne jäätisebaar on ainulaadne ja esimene Eestis, kus jäätis valmib vaatemänguliselt ja käsitööna otse sinu silmade all. Võimalik on valida mitmete erinevate valmis retseptide hulgast või pane ise kokku oma lemmik maitse. Udu jäätisebaaris valmivad naturaalsed, tõeliselt hea ja udupehme struktuuriga jäätised. Mis teeb jäätise valmistamise eriliseks? Valmistamisel kasutatakse veeldatud lämmastikku, mis jäätise ümber vaatemängulise udupilve tekitab. Ole sa noor või vana - elamus Udu jäätisest on garanteeritud - udubaar.ee

Rõõmusta ennast ja oma sõpru ning telli udubaar oma üritusele: info@udubaar.ee

             

TORDI/KOOGIMEISTRID

IMG-5114.jpeg

HEALTHY SWEETS BY POLINA

Polina küpsetab tervislikke magustoite, mis tähendab, et ta ei kasuta valget suhkrut, gluteeni, värvaineid ja maitsetugevdajaid. Kõik koostisosad on hoolikalt valitud, kvaliteetsed ja enamasti sildiga BIO või ECO. Peamine eesmärk on näidata inimestele, et klassikalistele maiustustele on tervislik alternatiiv. 

Valiku Polina kookidest ja tortidest leiate www.healthysweets.ee, eritellimusteks kirjuta info@healthysweets.ee.

DEKORAATORID

Celebrate.tln

E1C41868-E17C-4533-86E9-3489CCA0C7A5.JPG

Nagu ütles karupoeg Puhh „Keegi ei saa olla kurb, kui tal on õhupall“. Õhupallidel on erakordne võime muuta nii ruumi visuaali kui ka üldist meeleolu andes peole võlu ja sära. Celebrate.tln aitab dokoreerida erinevaid üritusi pakkudes originaalset ja individuaalset lähenemist vastavalt kliendi soovile.

Rohkem infot:

www.instagram.com/celebrate_tln

www.facebook.com/Celebrate.tln

Untitled-4.jpg

Uue lisateenusena on stuudios võimalik kohapeal rentida EPSON EH-TW5825 Full HD projektorit (Bluetooth, HDMI, mini DisplayPort), mis asub laekinnitusega toidualal. Kasuta projektorit ettekande või video esitlemiseks, multikate vaatamiseks või miks mitte ka lihtsalt Spotify'st muusika edastamiseks.

Projektori kasutamise hind on 12 eurot ja see toimub üritusepõhiselt (nii sünnipäevade, koolituste jms puhul).

Projektori kasutamiseks oma üritusel kirjuta info@stuudio1985.ee.

PROJEKTORI RENT

bottom of page