top of page

LASTE ÜRITUSED

Mis oleks parem, kui oma tähtsal päeval olla ümbritsetud pere ja parimate sõpradega? Stuudios 1985 on just täpselt nii palju ruumi, et kõik oma kallid inimesed ära mahutada. Meie toidualal on lastele seatud kokku neli lauda, kuhu mahub istuma umbes täpselt kuni 24 last. Emadele-isadele-vanaemadele-vanaisadele-tädidele-onudele jne on mõnusaks äraolemiseks ja kehakinnitamiseks bistroolauad. Nagu me juba mainisime, siis ruumi on meil mõnusalt ja istumis-/seismisnurga leiab küll iga külaline. 

Toidualal asub meil kööginurk, kus on olemas külmkapp koos sügavkülmaga, elektripliit ja -ahi, veekeedukann, kohvimasin. Lisaks on meil olemas korduvkasutatavad nõud (taldrikud, tassid, söögiriistad), vaagnad, morsikannud. Tervitame väga nende kasutamist, et meie koduplaneeti vähem prügiga kuhjata. Lisaks on meie poolt ka kohvioad, tee ja suhkur.

Mänguala laiub meil 155 m²-l. Kohe saad lugeda, mida põnevat sealt leida võid...

  • Suur liumägi koos ronismisseinaga- laste vaieldamatu lemmik. Lisaks on lastel võimalik liumäe alla peitu minna või koguni sealt alt läbi pugeda.

  • Päris ehtne sapakas - jah, meie juures on lubatud lastel autos mängida.

  • Mängumaja - kus asuvad köök, magamistuba ja koolituba. Siin on ruumi igasugustele rollimängudele nii kokkadele, õpetajatele, arstidele, kirjanikele, puhastusteenidajatele, emmedele-issidele jne.

  • Toidupood - palun väga - müü, kauple, osta.

  • Kahe kiiguga kiiguala - kus on mõnus roheliste taimede keskel jalgu kõlgutada ja unistada, kelleks suurena saada tahaks.

  • Põnnila - kõige pisematele külalistele mõeldud aedikuga eraldatud ala, et need natuke suuremad ja tormakamad pikali ei jookseks. 

  • Aga diivan? Kes nüüd kogu selle listi silmadega läbi käis ja ei leidnud sealt diivanit, siis teie rahustuseks võime öelda, et meil on ka diivan kenasti olemas, sellel istudes saab mõnusalt laste mängimist jälgida.

Väikeste beebide emmedele on meil olemas kardinatega eraldatav imetamisnurk ning lisaks on meil olemas kaks tualettruumi, noh igaks juhuks, et keegi pikalt ukse taga ei peaks ootama (sest lastel on ju vaja tavaliselt KOHE minna).

bottom of page